גגות רעפים

כחברה שמובילה נטו , אנחנו עושים שימוש אך ורק בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בתחום. במידה והחלטתם לבנות לעצמכם בית עם גג רעפים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו ולהתחדש בגג עם רעפי.

בניית גגות רעפים מחיר

בעלי מקצוע העוסקים בתחום של גגות רעפים מציעים שירותי בנייה, תיקון ותחזוקה. שירותים מן הסוג הזה מאפשרים שמירה על איכות הגג לאורך שנים. גג רעפים הוא פתרון חיפוי נפוץ עבור נכסים ובתים ויש לו יתרונות משמעותיים.
באופן עקרוני תיקון גגות היא עבודה למקצוענים וההמלצה היא שכל אימת שאתם זקוקים לשירות של תיקון גג, הימנעו מלבצע את העבודות בעצמכם,.. תיקון גג רעפים כרוך בבדיקה כוללת של ההתקנה הקודמת, זיהוי חומרי הגלם והדבק וטכניקת ההנחה והחלטה של לא מעט החלטות בנוגע להמשך.
בכל הנוגע ל: בניית גגות רעפים במחיר אטרקטיבי, הדגש צריך להיות על עבודה איכותית ברמה גבוהה. המחיר לתיקון קטן כאשר הרעפים נשברו או ניזוק הוא 250-600 ש"ח, אולם בנייה של גג רעפים מעץ לדוגמא תעלה 95-160 ש"ח למ"ר. המחיר במקרה הזה הוא עבור קונסטרוקציה מעץ אורן פיני. במידה והקונסטרוקציה היא מעץ אחר, יש לתמחר את העבודה בהתאם למחירון המקובל.

החלפת גג רעפים והתקנת בידוד תרמי

חשוב להבחין בין בניית גגות רעפים על בית חדש לבין החלפת גג רעפים. בפרויקט של החלפת גג יש צורך בעבודות לפינוי הרעפים הישנים, החלפתם ברעפי חרס ורוכבים חדשים ובמידת הצורך גם ביצוע תיקונים. בנוסף, יש עבודות הכוללות התקנת בידוד תרמי לגג רעפים. המחיר להתקנת בידוד פוליאסטר מצופה באלומיניום הוא בממוצע 20-35 ש"ח למ"ר. לצורך השוואה,.
מי שרוצה לבנות גג רעפים במחיר משתלם
• טווח המחירים הסביר על החלפת גג הוא 195-270 ש"ח למ"ר
• מחירי התקנה ובנייה לא כוללים תיקונים בארגזי רוח, פחחות ומרזבים
• מחיר העבודה נקבע בין היתר לפי נתוני השטח (דרכי הגישה לגג, גובה הגג וכדומה)
• מורכבות העבודה עשויה לייקר את עלות הפרויקט
לסיכום, העלויות המשוערות עבור בניית גג רעפים תלויות בצרכי הלקוח ובתנאי המבנה. המחיר הממוצע נמוך בהשוואה לאלטרנטיבות והעבודות כוללות שורה ארוכה של שירותים. את הבנייה כדאי לבצע עם איש מקצוע מנוסה, מיומן ומוסמך.

Construction worker tile roofing repair house

Red tile roof repair or construction work in progress

גגות