איטום אקרילי

חומר איטום אקרילי – איך, למה, כמה?

חומר איטום אקרילי הנו חומר איטום משחתי לבן אשר ניתן להשתמש בו במריחה או בהתזה. רוב קבלני האיטום משתמשים בשיטת המריחה, היא המקובלת יותר. חומר איטום אקרילי נתפס מעולה על תשתית בטון ששכבת היסוד בו התבצעה כהלכה, לעומת תשתיות אחרות ששכבת היסוד שלהן פחות טובה, האחיזה לא מחזיקה מעמד. החומר מיוצר ע"י מספר רב של יצרנים. החומרים מהסוג האקרילי הנפוצים ביותר הנם פוליגג ואקרילפז, אך הטוב ביותר הוא פוליגג. במשך השנים גדל הביקוש בגדול לצרוך את החומרים הללו, אי לכך ובהתאם לזאת קמו יצרנים רבים וייצרו חומרים מקבילים, אך עם זאת מרבית החומרים החדשים נוצרים באיכות ירודה מאוד ואין המלצות להשתמש בהם.

חסרון חומר האיטום האקרילי

קודם כל חומר זה יקר ביחס לחומרים האחרים.
חומר זה אינו עומד בתנאי מים עם הצטברות ממושכת, הוא מתקלף ונהרס לחלוטין במצב כזה. בעכבות זאת משתמשים בחומרים האלו לאיטום גגות עם שיפועים טובים וניקוז מתאים, למרפסות קטנות וגגונים חשופים. בזמן שאת שאר הגג אוטמים ביריעות ביטומניות. למרות זאת לא מונעים את איטום הגגות בחומר איטום אקרילי על גגות גדולים רק בתנאי שהם בעלי שיפועים מושלמים.

מתי כן לבצע איטום בחומר אקרילי

כאשר אתם בונים גג חדש או סתם משפצים כי רוצים לחדש, החומר האקרילי נאחז מעולה על גבי גגות עם תשתיות בטון. אם תשתמשו בחומר זה על שאר התשתיות החומר יחזיק פחות שנים ואחיזתו לא תניב ביצועים טובים. ניתן למרוח את חומר האיטום האקרילי על גגות עם זפת ישנה שעברו ניקיון יסודי הכולל מריחת שכבת יסוד חדשה, בשלב כזה החומר יידבק מעולה לשכבת הזפת. בנוסף החומר עצמו לבן ממש, השימוש בו מבטל את הצורך בהלבנה כמו לאחר זיפות. הוא שימושי במיוחד כאשר ממהרים ורוצים לסיים את האיטום במהירות החומר האקרילי פשוט ומהיר לשימוש.

חברתנו נטו איטום, בעלת וותק של מעל לעשרים שנה מתחייבים לביצועים הטובים ביותר, עם מחירים נוחים במיוחד, אל תהססו התקשרו עוד היום להערכה חינם
ממקצוען 052-6779539

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *