בידוד גגות

מיגון נגיש (זול) – בדוד תרמי טבעי לביתכם או לדירתכם כהגנה מפני חום בקיץ וקור בחורף. שיטת מיגון זו שימשה את אבותינו מאז ימי הקדם

מיגון-בדוד תרמי לביתכם או לדירתכם נגד קור וחום – זול ובלתי מזיק.

אם החום בקיץ והקור בחורף מ קשים על חייכם, אם בני המשפחה מתקשים לישון או לעבוד בחדר הממוקם מתחת לגג הבית, אם הנכם מפעילים מזגן ביום ובלילה ומוציאים אלפי שקלים על  חשבונות חשמל או על חומר ההסקה לתנורי חימום…

אם כל זה מוכר לכם – הנכם זקוקים בראש ובראשונה לבידוד תרמי של גג הבית וכן, במידת הצורך, לבידוד נוסף של הקירות החיצוניים ושל הרצפה בקומת הקרקע. הסיבה העיקרית לחימום יתר או לקירור יתר של הבית (65%) מקורה במצב הגג שלכם.

הרשו לי להציג את עצמי: שמי אלכס, אני – מהנדס, בנאי וקונסטרוקטור, הבעלים של החברה "נטו עבודות בדוד תרמי". אני מציע לבצע על גג ביתכם בידוד תרמי פשוט וזול שיגן על ביתכם מפני חום, קור ורעשים, במחיר השווה לכל נפש. אתם תרגישו הקלה פיזית בעת שהייתכם בבית, ומלבד זאת תבחינו בירידת עלויות ניכרת של מיזוג האוויר והחימום. הצעתי כדאית ביותר משום שהכסף שיושקע בבידוד תרמי יחזור אליכם בתוך שנה אחת בלבד, ולאחר מכן תמשיכו לחסוך כסף במשך עשרות שנים.  

לשם כך איני משתמש בחומרים יקרים וחדשניים. אני עושה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה מהדור הישן אשר נשכחו היום. שיטות אלה למיגון ולבידוד תרמי של הגג, הקירות והרצפות של קומות הקרקע מפני החום והקור הנן זולות ומשתלמות.

עובי של 10 ס"מ של הבדוד התרמי שלי הנו שווה-ערך ל-50 ס"מ של בלוק איטונג, ל-50 ס"מ של עץ, ל-700  ס"מ של בטון או ל-20 ס"מ של צמר סלעים.

במידה ותחליטו לשדרג את איכות חייכם תוך חיסכון כספי ניכר, אנא התקשרו אליי לקביעת פגישה. בביקורי אתאים עבורכם את הבידוד התרמי הבריא במחיר נגיש, ובהתאמת אופן התשלום כפי שנוח לכם. תקבלו מוצר מ ושלם במחיר השווה לכל כיס.

שלכם,
אלכסנדר קרדנצר
"נטו עבודות בידוד תרמי"
קבלן רשום מס' ….
מהנדס, בנאי, טכנולוג וקונסטרוקטור
בית שמש 

טל:0526779539