זיפות גגות

זיפות גגות – ללא פשרות

הניסיון המקצועי שלנו, עם מעל ל-20 שנות וותק, הפך אותנו לחברה המובילה בתחום הזיפות גגות. ביצענו עבודות לחברות כמו: י.ח דימרי, דני סיבוס, איטומית, הלפרין ועוד רבים אחרים וטובים. זיפות הגג היא פעולה נדרשת בכדי להגיע לביצוע איטום מושלם לכן את הזיפות חייב ביצועי מומחה בעל רישיון וניסיון רב בתחום.

למרות שבישראל השמש נמצאת די הרבה ומזג האוויר חם במשך רוב עונות השנה, גם בישראל חשוב להקפיד על איטום הגג בכדי להימנע מנזקים עתידיים. לרוב מתבצע איטום הגג על ידי זיפות גגות, מורחים שכבת זפת מיוחדת על הגג בכדי לאטום אותו ולהגן עליו מנזקים, נזילות ומסדקים כאלה ואחרים. בדרך כלל קורים הנזקים הללו על ידי תחזוקה לא נכונה של המבנה, הזמן שקיים המבנה ומזג האוויר המשתנה.

תהליך ביצוע העבודה

קודם כל מכינים את הגג לקראת הזילוף. שטח הזילוף חייב להיות נקי וישר. מנקים ומיישרים את השטח. במקרה שיציקת הבטון אינו ישרה אנו נדרשים ללטש וליישר את שכבת המלט, לעגל פינות פנימיות, לאטום סדקים על ידי מריחה בשיטה הקונבנציונלית.
מתחילים את ביצוע הזיפות במריחת הזפת החמה על הגג, חובה למרוח את הזפת כאשר היא חמה מפני שכשהזפת מתקררת היא מתקשה להיות יציבה ואטומה, ובזכות זאת היא גם מגנה על הגג בצורה מושלמת. מרקם הזפת דומה לחומר הבנייה, המלט.
כאשר מסיימים למרוח את הזפת כשהיא חמה, מחכים שתתייבש ובתום תהליך זה שכבת הזפת הופכת לקשה ואטומה, מונעת כניסה של נוזלים, אטומה לנזקי מזג האוויר ושומרת את המבנה היטב לאורך זמן רב.

את זיפות הגגות צריך לבצע פעם בכמה שנים, וכמובן לבצע בדיקות תמידיות של הגג בכדי לוודא שהוא מזופת היטב ואטום לקראת החורף, ניתן להבחין בנזילה או רטיבות בגג המבנה. זה הסימן שלנו שהגג אינו אטום דיו וחובת הזמנה של זפת גגות על מנת שיבצע בדיקה לראות אם נחוץ עבודת זיפות חדשה. במידה והזיפות נחוץ כדאי שיתחיל לעבוד על מנת לאטום אותו מחדש.

אם אתם זקוקים לזיפות גגות מקצועי אל תתלבטו והתקשרו אלינו המקצוענים ביותר בתחום עם מעל לעשרים שנות ניסיון! 050-8092822

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *