עבודות איטום

עבודות איטום המבוצעות על ידי מומחיי נטו זיפות ואיטום

עבודות איטום או קבלן איטום זה מונח השגור בפי רבים מאיתנו בעונת הגשמים, אך מה בעצם כוללת עבודת איטום? ובכן עבודות אלה מתחלקות לשתי קטגוריות: טיפול מונע וטיפול ממוקד בעיה.

D1000005-300x225 (1)

איטום מונע

איטום מונע כשמו כן הוא, איטום גג, מבנה, חניה או כביש חדשים או קיימים טרם התגלו סימני רטיבות או נזקי מים אחרים. כל בניין משותף ובית פרטי זקוקים לייעוץ ותכנון נכון של איטום היסודות, קירות ותפרים. יש לשים לב גם לסלילה נכונה של אספלט איכותי בחניה ובכביש גישה על מנת למנוע בעיות עתידיות בהמשך. לקטגוריה של איטום מונע אפשר לשייך גם עבודות תחזוקת גגות, בדיקת מרתפים או בריכות, שבעלי בתים חייבים לבצע פעם במס' שנים על מנת למנוע בעיות איטום בעתיד – מה שנקרא "הכן את ביתך לחורף"

איטום ממוקד בעיה

זהו סוג אחר לגמרי של עבודה, כאן קבלן איטום צריך להיות לא רק מומחה איטום אלא גם מומחה באיתור מקור הבעיה, ופתרונה על הצד הטוב ביותר בתקציב העומד לרשות הלקוח. בין היתר כאן תמצאו את כל אותם קריאות שירות שאנו מקבלים לאיטום גג דולף באשדוד או טיפול ברטיבות שהתגלתה בקומה אמצעית בבנין משותף באשקלון. לא מעט קריאות מגיעות גם מבעלי בתים פרטיים שפתאום מגלים בית מוצף אחרי הגשם בגלל איטום יסודות לא תקין

איטום גגות, מרתפים וברכות במחיר אטרקטיבי! לאיכות מעולה ולאחריות אישית

התקשרו עוד היום להערכה חינם 0526779539