תיקון אספלט

עבודות אספלט ותיקון אספלט בשיטות מתקדמות ע"י חברת נטו זיפות ואיטום

remont-vru4nuju

חברת נטו זיפות ואיטום מתמחה בעבודות אספלט ותיקוני אספלט בשיטות מתקדמות בחומרים ממומזרים וללא נזק לסביבה.

אנו יכולים לספק שירותים הבאים בתחום עבודות אספלט

  • תיקון אספלט
  • הגנה מפני פגיעות כימיות ואורגניות (במיוחד במפעלי תעשיה ושווקים)
  • אספלט צבעוני בעובי של 2 ס"מ
  • חידוש אספלט

 

 

asfalt2-300x111

asfalt3-300x111

asfalt1-300x111

Asfalt-225x225

ביצוע תיקוני אספלט בטכנולוגיות חדשות ותערובות מיוחדות, שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. זקוקים לתיקון בור בחניה? מתחילים לראות סדקים? זה הזמן לפנות לנטו זיפות ואיטום! אנחנו מתמחים בתיקון בורות וסדקים באספלט, החל מסדקים קטנים ביותר של כ-1 מ"מ ועד לסדקים רחבים יותר, המגיעים לעובי של מספר סנטימטרים.
בעת תיקון אספלט בירושלים או בכל עיר אחרת בארץ, אין צורך בחסימת הכביש או המעבר לזמן ממושך, כיוון שתיקוני האספלט מבוצעים במהירות (כ-5-20 דקות). מיד בסיום העבודה ניתן לחדש את התנועה במקום.
אפילו גשם או שלג לא יפריעו לנו בעת התיקון. במידה ויש מים עומדים בתוך הבור, על הכביש או על החניה שזקוקים לתיקון, הדבר לא יפגע בעבודה ובאיכות האיטום.
תערובת האספלט שמונחת בשכבה דקה של כ-3-4 מ"מ על משטח קיים – כביש ישן או חניה, מונע
התפוררות או הרס המשטח לתקופה ארוכה (עד 10 שנים) ומבטיחה איטום מלא של המקום. לכן אם יש רטיבות בחנית אספלט או בטון הממוקמת על גג ביתכם משרדכם או בשטח עירוני באזור מגוריכם (יתכנו מספר בעיות אקולוגיות הנובעות מהצטרברות הלחות מתחת לאספלט), אתם מוזמנים לפנות אלינו. הטכנולוגיות שאנחנו מציעים נותנות פתרון זול ומהיר לאיטום החניה שלכם! זכרו כי מדובר בטכנולוגיה ייחודית, שאין זהה לה בעולם!

תיקון כל הכביש ולא בורות אספלט בודדים בכביש

remont-dorogi-posle-nanisenija-e1373530111888

 

new-road_JPEG-1024x825

עתה על מנת לבצע איטום חניה או משטח אספלט על גשר למשל, יש צורך בקילוף האספלט, איטום המקום ביריעות ביטומניות וסלילה מחודשת של השטח. מדובר בהליך יקר מאוד וממושך למדי.אנו מציעים להניח שכבה דקה של התערובת היחודית שלנו על האספלט הקיים על מנת לאטום אותו לחדירת נוזלים. הטכנולוגיה הנ"ל מוזילה משמעותית את עלות התיקון ואיטום האספלט בירושלים ובכל מקום אחר בארץ ובעולם.

במראהו החיצוני לא ניתן להבדיל בין המשטח המתקן לבין האספלט המקורי, גם התכונות הטכניות של האספלט המתוקן עולות על תכונותיו של המקור.

סלילת כביש אספלט על כביש עפר או אדמה, או בשטח בנוי ללא דחיסת היסודות 

אספלט צבעוני

יש באפשרותינו להציע לכם משטחי אספלט צבעוניים – ירוק, חום, אדום ואפור בעובי של כ-2 ס"מ. (שימו לב כי לא סוללים אספלט שעוביו עולה על 4 ס"מ, כי משטח כזה נהרס מהר מאוד) . את הספלט הצבעוני ניתן לעשות ישירות על אספלט או בטון קיים.

מעוניינים בשיתוף פעולה על לקוחות פרטיים ומוסדיים וכן משקיעים מישראל ומחו"ל

התקשרו עוד היום להערכה חינם 0526779539

מייל  alexkredenzer@yahoo.com